favorite_border
مورد علاقه ها 0

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی
سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند.برای چند لحظه تصور کنید که … شخصی بتازگی وارد وبسایت شما شده باشد، و او نمیداند که شما در این وبسایت چه کاری انجام میدهید. این شخص بازدیدکننده ی مهمی است و آیا شما فقط به سئو و بهینه سازی مختصری که بدون اطلاع از قوانین گوگل انجام دادید اکتفا میکنید؟

به تصور خود ادامه دهید و فرض کنید که این شخص بازدیدکننده ممکن است باعث موفقیت یا شکست در کسب و کارتان شود او وقت لازم برای اینکه سر در بیاورد که چه کاری انجام می دهید ندارد و بلافاصله با شما تماس گرفته و توضیحاتی از شما می خواهد. بیشتر صاحبان وب سایت در این نکته مانده اند که از چه نکاتی برای بهتر کردن سئو سایت خود استفاده کنند و بتوانند با اعمال در طراحی سایت بر اساس اصول سئو ، سایت خود را بهتر سئو کنند. دلیل اصلی بکار گیری سئو افزایش رنکینگ بالا در موتورهای جستجو است و یک مورد مهم در طراحی سایت به حساب می رود.
اهداف سئو چیست ؟
هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است.
 در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
 باعث ایجاد برند می شود.
 باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
 باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
 بهترین ابزار برای تبلیغات است.

              ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                   https://t.me/hezardastankanoon 
25
0
 
0