favorite_border
مورد علاقه ها 0

نکات طلایی در مورد خصوصیات اسنیپت ها

نکات طلایی در مورد خصوصیات اسنیپت ها

گوگل در آینده، خصوصیات اسنیپت ها و لیست طبیعی (رنک طبیعی) را یکی خواهد کرد.
اگر به تاریخچه الگوریتم ها دقت کنید، این الگوریتم ها از ابتدا مانند Florida ، Caffeine و موارد جدیدتر مانند Panda، Penguin، Hummingbird و RankBrain دائما در حال تغییر هستند.بنابراین همان طور که از تاریخچه الگوریتم های گوگل مشخص است ، الگوریتم جدیدتری در راه خواهد بود که بسیار رویکرد متفاوت تری نسبت به الگوریتم های دوره های قبل خواهد داشت.
AI و Machine Learning دو قدرت غیر قابل انکار در سال ۲۰۱۶ بودند. انتظار می رود الگوریتم های یادگیری ماشین ها همواره گسترش پیدا کنند ، زیرا هم اکنون نیز می توان تاثیرات آن را در موتور جستجوی گوگل مشاهده کرد.
چرا گوگل تمامی اسنیپت های خود را یکپارچه نمی کند؟ شاید جواب این سوال را فقط مدیران این شرکت بدانند. اما در آینده ای نزدیک این شرکت اعلام کرده است که تمامی اسنیپت های خود را به صورت یکپارچه در خواهد آورد. این بدان معناست که اسنیپت ها در رتبه بندی سایت درگوگل جزو سیگنال های سایت محسوب می شوند و نقش پر رنگ تری در رنک دهی خواهند داشت.اسنیپت های گوگل به اطلاعات اضافی که در نتایج جستجوی گوگل به کاربران نشان داده می شود. یک اسنیپتی که اسنیپتbreadcrumbsگوگل می باشد که آدرس صفحه مورد نظر را در موتور جستجو نمایش می دهد. این اسنیپت همچنین به شاخه بندی مطالب سایت را به موتور جستجو نمایش می دهد.استفاده از این اسنیپت تاثیر بسیاری در ایندکس شدن وب سایت خواهد داشت. اسنپیت بعدی مربوط به رای دهی کاربران به مطلب مورد نظر است که نتایج آراء کاربران به صورت ستاره در نتایج جستجو گوگل نمایش داده می شود. این اسنیپت تاثیر بسیاری بر کلیک خور نتیجه جستجو در گوگل خواهد داشت و به طور کلی باعث اعتبار مقاله می گردد.


                نشانی ما در شبکه های اجتماعی

                    https://t.me/iranasnaf94

145
0
 
0