favorite_border
مورد علاقه ها 0

الفبای سئو

الفبای سئو
اگر به فکر بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل هستید، این دستور العمل‌ها را یاد گرفته و بر روی سایت خود انجام دهید.
سئو داخلی وب سایت ( On-page SEO ) به مجموعه اقداماتی گفته می شود که بر روی صفحات داخلی وب سایت صورت می گیرد تا رتبه بهتری را در موتورهای جستجوگر کسب کنند.
در چند سال گذشته تغییرات زیادی در دنیای سئو رخ داده است. با اینحال هنوز در حال حاضر شما ممکن است در حال خواندن متنی بلند و طولانی در یکی از مقالات خود باشید و یا تعداد زیادی پست برای یک مقاله تولید کرده باشید ، برای ارتقای وب سایت در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل) و در نهایت افزایش بازدید می بایست بهینه سازی وب سایت SEO) در دستور کار تمام وب مستر ها قرار گیرد. برای این منظور لازم به رعایت کردن نکاتی است که در ذیل اشاره ای به آنها خواهیم داشت.بر اساس بررسی ها، بالغ بر نیمی از سایت های معتبر و نظرسنجی های صورت گرفته از کاربران، سرتیترها و عناوین متون بیشترین توجه کاربران را به خود اختصاص می دهند. به عبارت دیگر کانون توجه کاربران سایت، عناوین هستند.در پایین ترین قسمت تولید محتوا یا همان مقاله، نظرات و پیام هایی هستند که کاربران می گذارند، لذا بروزرسانی نظرات با هدف ایجاد و افزایش ترافیک، کاری مهم تلقی می شود. دقت نمایید در رابطه با ایجاد محتوا و بروزرسانی پست های تولیدی، این امر باید مکررا صورت پذیرد اما در ایجاد نظرات و ترافیک مصنوعی برای کاربران، مقداری بیشتر احتیاط به خرج دهید.موتورهای جستجو انتظار دارند در تهیه لیست، جزئیات بیشتری را به کار ببرید. به هیچ عنوان صرفا از لیست های معمولی، بدون ذکر جزئیات و علائم استفاده نکنید زیرا گوگل شما را جریمه می کند.
دوستان عزیزم با ما همراه باشید تا شما را با نکات بیشتری در زمینه سئو آشنا کنیم ،در نهایت خوشحال می شویم که نظرات شما را در خصوص این مقاله بدانیم.

 

                             ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 
                                                         https://t.me/iranasnaf94
129
0
 
0