favorite_border
مورد علاقه ها 0

نکات پیج تجاری فیسبوک

نکات پیج تجاری فیسبوک
پست های مهم را در بالای صفحه پین کنید.
اگر در بین شبکه های اجتماعی، فیسبوک را برای کسب و کار خود انتخاب کرده اید و قصد دارید در آن یک صفحه برای خود ایجاد کنید و به شکل صحیح در آن به فعالیت بپردازید، دم اول: در فیسبوک عضو شوید
اگر تا کنون در فیسبوک برای خود حساب کاربری شخصی نساخته اید کافی است وارد وبسایت فیسبوک شوید و از طریق آن برای خود یک اکانت شخصی بسازید. با این که فیسبوک این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون نیاز به ساخت اکانت شخصی، یک اکانت تجاری ایجاد کنید ولی این کار به شما توصیه نمی شود چون محدودیت هایی برای شما به همراه دارد.
وقتی محتوای جدیدی را در صفحه فیسبوک خود پست می کنید، پست های قدیمی تر به پایین Timeline شما می روند. اما گاهی اوقات، می خواهید پست های خاصی، مدت بیشتری در بالای صفحه بمانند؛ حتی بعد از اینکه آپدیت های جدید را منتشر می کنید.برای حل این مشکل، فیسبوک به شما پیشنهاد می کند از قابلیت “pin” کردن پست در بالای صفحه خود استفاده کنید. می توانید از پین کردن پست ها، به عنوان راهی برای اطلاع رسانی درباره تخفیف های موجود، رویدادهای پیش رو یا اطلاع رسانی درباره محصولات مهم استفاده کنید.
برای Pin کردن پست، روی نشان گر موجود در بالا سمت راست پست خود کلیک کنید، بعد روی گزینه “Pin to top” کلیک کنید. در این صورت می بینید که این پست در ابتدای صفحه قرار می گیرد و بوک مارک کوچکی هم به همراه آن نشان داده می شود. فقط به خاطر داشته باشید که تنها یک پست را می توانید Pin نمایید.

                  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                         https://t.me/iranasnaf94


235
0
 
0