favorite_border
مورد علاقه ها 0

رتبه بندی گوگل

رتبه بندی گوگل
تحقیق "Research"
گوگل اول با الگوریتمهای پیچیده (شامل فرایند ریاضی) بر اساس عوامل مختلف به سایتها نمره میده و اونهایی که نمره بالاتر از 200 بگیرند سایتهای مفید و مرتبط محسوب میشوند.گوگل همیشه پیشنهادهای بسیار دقیق و مناسبی را در جستجوی کاربرانش به آنها ارائه می کند. این جستجوها در قسمت “People Also Ask” و سایر جستجوهای وابسته نمایان می شود. شما می توانید از سوالاتی که توسط گوگل مستقیما طراحی و پیشنهاد شده برای لیست برداری استفاده کرده و جواب های هرکدام را به صورت جداگانه بررسی نمایید.
همچنین پیش بینی نمایید گوگل در مواجهه با سوالات مهم و پیشنهادی، چه سیاستی را انتخاب می کند.با اینکه امروزه، حجم جستجوهای صورت گرفته از دقت بالایی برخوردار نیست، اما همچنان می توان با برخی ابزارهای کارآمد، از جستجوهای داغ و پرطرفدار آگاه شد. keyword planner گوگل امروزه برای سئو سایت کمی محدودیت دارد، اما می توانید از PPC استفاده کنید.
عوامل دامنه (Domain factors)
در نهایت، دامنه شما نیز می تواند بر روی رتبه بندی شما تاثیر بگذارد.طول ثبت دامنه. از نظر گوگل دامنه هایی که بیش از یک سال ثبت شده اند قابل اعتماد ترند. TLD مربوط به کشور. اگر هدف شما یک بازار محلی خاص است، ظاهرا داشتن یک دامنه با TLD خاص آن کشور باشد برای رسیدن به رتبه بهتر برای آن موقیعت کمک خواهد کرد.

                   ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                            https://t.me/iranasnaf94

154
0
 
0