favorite_border
مورد علاقه ها 0

طراحی سایت چیست

طراحی سایت چیست؟ 
همانطور که در سطوح وب سایت خود به پایین بروید، تعداد صفحات در هر سطح افزایش می یابد. ما به شما توصیه می کنیم چیزی بین ۲ تا ۷ بخش اصلی داشته باشید، بسته به اینکه چقدر محتوای سایت شما سنگین است.ساختار سایت، بعد اساسی از عملکرد جستجوی معنایی می باشد. شما می بایست به تمامی جنبه های ساختاری سایت خود توجه نمایید و به محصولات یا خدمات خود به چشم موجودیت هایی نگاه کنید که هرکدام شامل چندین معنای ضمنی و ارتباط هستند. این معناهای ضمنی را به شکل عمودی بسازید تا طیفی از نیازهای کاربر را پوشش دهید، و آنها را به شکل افقی به دیگر موجودیت های درون سایت لینک کنید. با درج کلمات کلیدی یا سوالات متداول در صفحات فرود، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر URL در دامنه شما، هدف خاصی دارد. همچنین می توانید با عملیات فوق تا حدود زیادی به ارتباط معنایی بین صفحات وب و ربات جستجوگر گوگل کمک نمایید.بیشتر کاربران با فهمیدن این مطلب که تا چه میزان این مسئله می تواند برای وب سایت آنها مفید باشد، سعی می کنند تا دست به تغییرات بنیادی در وب سایت خود بزنند. تغییرات ساختار سایت معمولا نیاز به معامله با چند ذینفع یا مالکان سایت دارد، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم در اسرع وقت، طبقه بندی پیشنهادی خود را تهیه کنید.

نحوه ارائه این طبقه بندی به جامعه مخاطب هدف شما و اینکه آنها چگونه فکر می کنند بستگی دارد. برای طراحانی که به صورت منطقی فکر می کنند، Writemaps یک راه عالی برای تهیه ساختار سایت ساده و موثر است.
اگر می خواهید بیشتر بر روی ارتباطات معنایی تاکید کنید یا حتی اگر می خواهید ارزش لینک های داخلی که به هر قسمت از سایت خود می فرستید را افزایش دهید، می توانید از نرم افزار هایی مانند Smartdraw استفاده کنید و به هدف مورد نظر خود برسید.

                              ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                            https://t.me/iranasnaf94
155
0
 
0