مورد علاقه ها 0

مزایای داشتن وب سایت (قسمت دوم)مزایای داشتن وب سایت(قسمت دوم)

4-افزایش مشتریان
اکثر کسب و کارها محبوبیت محلی دارند، اما مشتریان بالقوه خارج از شهرشان چیست؟ یک وبسایت میتواند به شما در ایجاد مشتریهای بیشتر کمک کند. نه فقط در خارج از شهر بلکه در سراسر جهان نیز می توانید خدمات خود را ارائه دهید و به سراسر جهان معرفی کنید. اینترنت جامعه جهانی را ارائه می دهد. با یک وب سایت، کسب و کار شما در سراسر جهان قابل مشاهده است.

5-دسترسی
آیا شما تا به حال تجربه نیاز مشتریان دور خود را به دلیل بسته شدن درفروشگاه خود خارج از تایم داشته اید ؟ خوب، شما مجبور نیستید درهای وب سایت خود را ببندید. یک سایت آنلاین می تواند در هر زمان از روز یا شب بازدید شود. مردم به جای رفتن به فروشگاه خود به سایت شما نگاه می کنند، زیرا دسترسی بیشتری دارند. فقط مطمئن شوید که اطلاعات کافی در مورد محصولات و خدمات خود ارسال کرده اید.

6-دسترسی به اطلاعات
آیا می دانستید که اگر شما یک وبسایت دارید، واقعا می توانید همه چیز را که در آن اتفاق می افتد پیگیری کنید؟ حتی می توانید اطلاعاتی را پیدا کنید که به شما نشان می دهد که تعداد بازدیدکنندگان سایت شما چه تعداد بازدید کننده داشته و یا چند نفر از بازدیدکنندگان شما به شما پیوسته یا ایمیل فرستاده اند. شما می توانید به پیشرفت وب سایت خود دسترسی پیدا کنید و تمام صفحات آن را مشاهده کنید. شما حتی می توانید به روز رسانی در هر زمان، و آن را بسیار ارزان تر از مواد چاپی داشته باشید.

7-تازه
صاحبان کسب و کار هوشمند یک صفحه وبلاگ برای شرکت خود ایجاد می کنند. داشتن وبلاگ برای ارسال محتویات تازه وب سایت خود را جذاب و تازه نگه می دارد.


                                                                ادامه دارد...............

همواره باعث افتخار است که بتوانیم بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم لطفا نظر خود را در مورد مقالات و خدمات ما بیان کنید
از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم !327
0
 
0