مورد علاقه ها 0

چگونه می توان یک میلیونرخودساخته شد؟

چگونه می توان یک میلیونرهای خودساخته شد؟

وارن بافت: بهترین سرمایه گذاری که شما انجام می دهید سرمایه گذاری روی  خودتان است.

هر میلیاردر خود ساخته خود یک مورد بالاتر از همه او را وسواس می کند و ممکن است شما را متعجب کند چه موردی می تواند باشد. پول یا جوایز، تقدیر یا رقابت نیست. حتی رشد سریع کسب و کارها هم نیست، هرچند که بر روی آن نیز تمرکز می کنند.
مقالاتی که در این زمینه مطالعه و بررسی شد برخی از موفق ترین کارآفرینان این سیاره، از جمله تعدادی از میلیاردرهای خود ساخته نشان داد که بیشتر رفتار و ادراک عمومی می تواند به یک وسواس منجر شود که هر سهامدار میلیاردر خود ساخته شده است: کاهش فشار عصبی می باشد

این واقعیت بسیار روشن است زیرا همیشه اکثر بچه ها در مدرسه خود احساس متفاوت و ناخوشایند داشتند مطالعه و تحقیق در مورد زندگی افراد موفق نشان داد که یک معما برای موفقیت وجود دارد که می تواند کشف شود. و در اینجا چیزی است که ما می خواهیم به شما آموزش دهیم این است که  زمانی که شما زندگی چند میلیاردرهای خود ساخته را مطالعه می کنید، داستان های آنها منحصر به فرد به نظر می رسد، هرچند که هر کدام مسیر های متفاوتی را برای موفقیت دنبال می کنند. اما زمانی که شما زندگی  صدها نفر را مطالعه می کنید، شما شروع به دیدن الگوهای و مشترکات در آن ها خواهید شد.

یک موضوع مرکزی در زندگی هر میلیاردر وجود دارد و آن تمایل شدید به کاهش فشار و نویز است. انواع فشار و سر و صدا هر میلیاردر خود ساخته شده با هر روزه به یک فرد منحصر به فرد است، و آنها بسیار شخصی هستند. به همین دلیل، روش هایی که برای از بین بردن آنها استفاده می شود نیز شخصی و منحصر به فرد هستند و ذهنیت خود را بهبود می بخشیدند و خود را با پیام های مثبت محاصره می کردند. این کاهش فشار و سر و صدا را هر روز انجام می دادند و باعث می شود آنها قابل کنترل تر باشند. دیو تیم رهبری و شبکه جهانی RE / MAX را تشویق می کند تا از گوش دادن به اخبار در اتومبیل خود جلوگیری کنند؛ زیرا این امر منفی و منحرف است. این وسواس بیش از کنترل آنچه که مصرف می کنید نیز می تواند در نمونه های دیگر دیده شود، مانند تمرکز بر روی بیل گیتس در محیط زیست و آب پاک، و مارک زوکربرگ تصمیم به خوردن آنچه را که او کشته شده است.

جداسازی
شاید به این دلیل که میلیاردرهای خودشان را ضد اجتماعی  در نظر می گیرند، تصمیم به خودشان جدا شده توجه و نقد زیادی را به خود جلب کرده است. ما با داستان های افراد  میلیاردرها نشان می دهد که چگونه ثروت نابهنگام  آنها ،افراد خودساخته  را از سایر نقاط جهان جدا کرده است.
اما این جداسازی نیز می تواند یک گام عمیق در جهت کاهش تجربه های میلیاردرهای خودساخته و خودشان در زندگی آنها باشد. بعضی از نمونه های معروف مارک زوکربرگ خرید املاک همسایه در اطراف خانه خود را برای افزایش احساس امنیت خود را، و ریچارد برانسون خرید جزیره نکر نه تنها برای ایجاد یک مقصد لوکس لوکس،به خود اجازه می دهد برای فرار از یک جهان به جهان دیگر بوده است.

همواره باعث افتخار است که بتوانیم بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم لطفا نظر خود را در مورد مقالات و خدمات ما بیان کنید
از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم !

https://t.me/iranasnaf94

435
0
 
0