مورد علاقه ها 0

بهترین ابزارهای تحلیل و آنالیز" سئو سایت"

بهترین ابزارهای تحلیل و آنالیز" سئو سایت"
امروز در مبحث سئو سایت های با رتبه الکسا بالا، با تحلیل سئو در خدمت شما دوستان هستیم.
در هر جنبه‌ای از زندگی، همیشه رقابت برای به دست آوردن درجه برتر وجود دارد و هر شخصی می‌خواهد به بهترین موقعیت در زندگی خود برسد. به طور مشابه، این اشتیاق برای رتبه برتر در نتایج جستجو وجود دارد، به طوریکه حداکثر بازدیدکنندگان به وبسایت از طریق کلمات کلیدی خاص جذب می‌شوند.

بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو) در فرایند به دست آوردن این جنبه کمک می‌کند. در فرایند سئو سایت علاوه بر دانش کافی نسبت به این موضوع، نیاز به ابزارهای سئو نیز داریم که بتوانیم با استفاده از آنها پروسه تحلیل و آنالیز سایت را آسانتر گردانیم و از داده های آنالیز شده موجود در آنها استفاده کنیم. داشتن اطلاعات کافی درباره کلمات کلیدی مهمی که جستجوی آنها رو به افزایش است، همچنین بررسی لینک های نامعتبر سایت از جمله فرایندهاییست که برای هر کدام، ابزارهایی در اینترنت وجود دارد.

ابزار SEO SiteCheckup به شما قابلیت های بسیار خوبی ارائه می دهد. می توانید با این ابزار کیفیت سئو سایت خود را به صورت رایگان بررسی کنید. این ابزار کیفیت سئو سایت شما را در قالب نمره ای از 100 اعلام می کند. به علاوه یک فایل قابل دانلود PDF نیز به شما ارائه می دهد. در این فایل می توانید گزارش و اطلاعات میزان کلمه کلیدی استفاده شده، تصاویر، چگالی بک لینک و دیگر موارد کاربردی را مشاهده کنید.


در این مقاله شما را با دو ابزار تحلیل سئو سایت آشنا می کنیم:

Google Analytics : در صورتی که SEO را شناخته باشید ، گوگل آنالیتیکس غیر قابل وصف است . دیدن صفحاتی که حداکثر ورودی و کلیک را از گوگل داشته اند ، نرخ خروج از سایت ، تحلیل ترافیک و درصد ورودی از طریق موتور جستجو تنها قسمتی از اطلاعات مفیدی است که آنالیتیکس در اختیار شما می گذارد .


Google Search Console : کنسول جستجوی گوگل ( GSC ) تعدادی از ابزارهای مفید است که به طور مستقیم از سمت گوگل جهت یاری به مدیران سایت ساخته شده است . شما قادرید محتوای تکراری ، وضعیت ایندکس صفحات و نحوه نمایش سایت در نتایج جستجو و … را دیده و بررسی کنید .

                     ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


                                            https://t.me/iranasnaf94

138
0
 
0