favorite_border
مورد علاقه ها 0

با این نکات طلایی بازاریابی تلفنی شما متحول خواهد شد!(قسمت چهارم)

با این نکات طلایی بازاریابی تلفنی شما متحول خواهد شد!(قسمت چهارم)

10- تحقیق کنید :
چه شما در حال بررسی کردن وبسایت شرکت چشم انداز باشید، چه دنبال کردن مخاطب در شبکه های اجتماعی یا بررسی داده هایی که از قبل داشته اید، بسیار مهم است که قبل از گرفتن تماس، زمینه کاری خریدار را برای داشتن موقعیت بهتر جهت فروش محصول و خدماتتان کاملا بررسی نمایید. اگر هنوز اطلاع کافی ندارید، تماستان را به زمان دیگری موکول کنید.


11- مکالمات خود را شخصی سازی کنید :

مرز مشخصی بین لحن دوستانه بیش از حد و لحن رسمی بیش از حد پشت تلفن وجود دارد. شما باید به هردو احترام بگذارید و با هرکسی با مدلی که دوست دارد صحبت کنید. نشان بدهید که مشتریان را به اندازه کافی بررسی کرده اید و از نقش آن ها در کسب و کارشان اطلاع دارید. نیاز ها و مشکلاتشان را درک کنید و در مکالمات پیرامون آن ها صحبت کنید.


12- برنامه ریزی روز :
اگر قرار تماس با کسی گذاشته اید، باید یادتان بماند. از تقویمی استفاده کنید که 5 دقیقه قبل از زمان تماس، به شما خبر بدهد. مثلا تقویم گوگل. روزتان را با اهداف کوچک جدا سازی کنید تا به آن ها برسید.


13- بر تاثیر گذاری پیام هایتان تمرکزکنید :

بیشتر وقت ها، یک چشم انداز فروش از طریق یک پیام صوتی یا ایمیل تحت تاثیر قرار می گیرند و همین دلیل برجسته بودن، حرفه ای بودن و مختصر بودن پیام های شماست. روی خطوط عنوان ایمیل ها و طول پیام های صوتی اتان(زیر 30 ثانیه بودن و صحبت در فضایی آرام با بیانی موزون) تمرکز کنید.


ما را دنبال کنید👇👇👇

https://t.me/hezardastankanoon


262
0
 
0